KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17453006
nr 1745 3006
Blandteknik
Aarno Salosmaa (1941-2008), komposition. Signerad, daterad -68. Blandteknik, bildmått: 18x20 cm, yttermått inklusive ram: 41x34 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 december 2025
kl 18:34:42
27/11 21:59:59