KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15328024

nr 1532 8024

Blandteknik

Aarne Vasar (1949-1994). Estland, Signerad, blandteknik, daterad a tergo, 91, "Olemine V", 64x47 cm, yttermått inklusive ram: 67x50 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 3 april 2023
kl 20:19:35