KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14897099

nr 1489 7099

Blandteknik

A Vivian. Signerad. Blandteknik, bildmått: 38x26cm, yttermått inklusive ram: 58x45cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 12 september 2022
kl 20:56:48

12/9 16:29:42 1      Vinnande bud