KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13803373

nr 1380 3373

Blandteknik

A. Font. Signerad, daterad 20, "Estampa de Toros", Palma Mallorca, pannå, 60x79cm, yttermått inklusive ram: 64x82cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 februari 2021
kl 18:26:36

19/2 22:32:10 1      Vinnande bud