KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6638110
nr 663 8110
Blandteknik
1800-tal, Sundius, 32x42
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 25 oktober 2010
kl 17:13:27
950 kr
1.000 kr
1.300 kr
1.500 kr