ART / Watercolor paintings & Drawings / Blandteknik 3907790

nr 390 7790

Blandteknik

Lenght: ()

1800-tal. sign. 60x72

Withdrawn

Monday December 12 2005
at 16:00:00

Signe Persson-Melin (f. 1925)