KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15618203

nr 1561 8203

Blandteknik

2 st, 1800-tal, Akvarell/fjäder, yttermått inklusive ram: 12x17 cm. Ej signerad

Utrop:

800 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 4 september 2023
kl 20:17:20