FURNITURE / Chairs and Stools / Bergere 6412133
nr 641 2133
BERGERE
rococo style, Ren. obj, wear, damages.
rokokostil
Condition: Ren.obj, slitage, skador
100
SEK 1100
Monday May 24 2010
at 19:07:13
300 kr
1.000 kr
550 kr
1.000 kr