MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 15086097
nr 1508 6097
Fåtölj
Grete Jalk, Glostrup, etikettmärkt, 1950/60-tal, teak
Kondition: slitage, saknar en dyna
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 12 december 2022
kl 18:55:57
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr