KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16802037
nr 1680 2037
Akvareller
2 st, Tomas Mandel (f. 1923), Sverige. Signerad, Stockholmsmotiv. Akvarell, bildmått: 44x29 ca rym: 58x44 cm, skadad ram
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 17 februari 2025
kl 18:52:19
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
17 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm