KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13668428
nr 1366 8428
Akvareller
4 st, Stockholmsmotiv, bland annat Frans Lindström. Signerad. Motivet: 15x25 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 december 2020
kl 18:39:44
100 kr
150 kr
200 kr