KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13668428

nr 1366 8428

Akvareller

4 st, Stockholmsmotiv, bland annat Frans Lindström. Signerad. Motivet: 15x25 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 14 december 2020
kl 18:39:44