KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13924572

nr 1392 4572

Akvareller

2 st, Stig Deteste, ansikten. Signerade, Motivet: 25x19, yttermått inklusive ram: 41x34, akvarell

måndag 26 april 2021
kl 19:47:56