KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13475148

nr 1347 5148

Akvareller

2 st, Signerad, Stockholmsmotiv, 27x18 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 14 september 2020
kl 19:09:16

10/9 00:08:01 1      150 kr
12/9 10:35:34 2      Vinnande bud