KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13898774

nr 1389 8774

Akvareller

2 st, Parismotiv, Jean Nicol. Signerad, akvarell. Motivet: 6x8cm, yttermått inklusive ram: 21x23cm

måndag 5 april 2021
kl 18:46:56