KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15407377

nr 1540 7377

Oscar Reutersvärd

(1915-2002), Sverige

Akvareller, 4 st, Signerad, Erotiska motiv. Akvarell, bildmått: 28x20 cm, yttermått inklusive ram: 40x31 cm

Kondition: fuktskador

måndag 15 maj 2023
kl 20:38:00

Oscar Reutersvärd

Läs mer om Oscar Reutersvärd