KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 9941462
nr 994 1462
Akvareller
5 st, Oidentifierad konstnär, 26x18 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 16 november 2015
kl 20:48:50
100 kr
150 kr
300 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr