KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16338317
nr 1633 8317
Akvareller
2 st, Mona Riddestad Cedergren, Motiv från Ven. Signerade. Akvarell, bildmått: 11x17 cm, yttermått inklusive ram: 27x31 cm
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 18:34:19)
Uppdatera
Visning
fredag 26/7, lördag 27/7, söndag 28/7 och måndag 29/7
Auktionen
avslutas:
måndag 29 juli kl 20:17:17
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor