![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 4047248
*
nr 404 7248
Akvareller
2 st, M Säflundfiskande barn + bygata
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 april 2006
kl 16:15:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/3 01:50:29
1
450 kr
31/3 11:35:01
2
350 kr
31/3 11:35:43
2
500 kr
31/3 21:16:39
1
550 kr
3/4 14:08:34
3
Vinnande bud
3/4 15:50:48
2
650 kr
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller bygata gatumotiv motiv med gata vattenfärg
-
6430 Akvareller
4 st, Alfred Nilsson, Stockholmsmotiv. Signerade, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:12
*
Akvareller
nr 404 7248
Akvareller
2 st, M Säflundfiskande barn + bygata
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 3 april 2006 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/3 01:50:29 | 1 | 450 kr |
31/3 11:35:01 | 2 | 350 kr |
31/3 11:35:43 | 2 | 500 kr |
31/3 21:16:39 | 1 | 550 kr |
3/4 14:08:34 | 3 | Vinnande bud |
3/4 15:50:48 | 2 | 650 kr |
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller bygata gatumotiv motiv med gata vattenfärg
-
6430 Akvareller
4 st, Alfred Nilsson, Stockholmsmotiv. Signerade, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:12