KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13634277
nr 1363 4277
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Akvareller, 2 st, Signerad, 37x45 cm
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:42:53
30/11 18:34:03
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare