KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15847261
nr 1584 7261
Akvareller
2 st, Kina. Akvarell, bildmått: 21x17 cm, yttermått inklusive ram: 26x22 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 december 2023
kl 19:08:09
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)