KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 17142316

nr 1714 2316

Akvareller

2 st, Kina. Akvarell, bildmått: 21x17 cm, yttermått inklusive ram: 26x22 cm. Ej signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 juli 2025
kl 18:19:44

28/7 11:15:24 1      Vinnande bud