KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16857016
nr 1685 7016
Helmer Avasalu
(1908-2000), Sverige
Akvareller, 6 st, Oramade lösa blad. Signerade, 16x24 - 25x18 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 mars 2025
kl 19:43:09
10/3 18:13:53
Helmer Avasalu
Läs mer om Helmer Avasalu