KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15935277

nr 1593 5277

Akvareller

4 st, Gunnar Palmgren, Signerad, yttermått inklusive ram: 22x33-5x62 cm

Utrop:

500 kr

måndag 29 januari 2024
kl 19:38:37