KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 10569007

nr 1056 9007

Akvareller

Ett par, Stockholmsgator, signerad, 1896, 18x13

måndag 19 september 2016
kl 19:33:22