KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10313430
nr 1031 3430
Willy Thessing
(f. 1939), Sverige
Akvarell, Willy Thessing, and, signerad, 22x30
Willy Thessing, svensk bildkonstnär född 1939.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 april 2016
kl 18:49:11
18/4 18:44:11
Rörstrand
Roland Svensson 1910-2003