KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14325149

nr 1432 5149

Akvarell

Ville Johansson. Fiskeläge. Signerad, daterad 1938, Akvarell, 30x23 cm, yttermått inklusive ram: 36x30 cm

Utrop:

500 kr

måndag 22 november 2021
kl 19:08:55