KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15475240

nr 1547 5240

Akvarell

vikt: Stephens, Bygata. Signerad, daterad 1912. Akvarell, bildmått: 19x27 cm, yttermått inklusive ram: 42x50 cm

Kondition: missfärning

Utrop:

500 kr

måndag 12 juni 2023
kl 20:53:31