KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 4994123
nr 499 4123
Akvarell
Venedig, signerad Rossi, 30x15 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 3 december 2007
kl 17:32:57
1.000 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.500 kr