KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8135843

nr 813 5843

Ulrica Hydman-Vallien

(1938-2018), Sverige

Akvarell, Ulrica Hydman-Vallien (f. 1938), signerad, motivets mått: 35x29

Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 11 mars 2013
kl 20:56:53

10/3 23:07:23 1      Vinnande bud
11/3 19:05:41 1      justering av budtak

Ulrica Hydman-Vallien

Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien