KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14413398

nr 1441 3398

Tycho Ödberg

(1865-1943), Sverige

Signerad, daterad 1927, "Möja". Akvarell, bildmått: 27x37cm, yttermått inklusive ram: 32x43cm

Tycho Ödberg, svensk bildkonstnär född 1865, död 1943.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 10 januari 2022
kl 18:34:01

Tycho Ödberg

Läs mer om Tycho Ödberg