KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell / tusch 16999008

nr 1699 9008

Akvarell / tusch

2 st, Oidentifierad konstnär. "Wid Alingsås", daterade aug 1819. Akvarell, bildmått: 13x18 cm, yttermått inklusive ram: 25x29 cm

måndag 5 maj 2025
kl 18:10:57