KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11987025
nr 1198 7025
Akvarell
Tor Handell. Signerad, daterad 1927, fågeljakt, 40x39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 18:51:59
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr