KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15652033
nr 1565 2033
Tomas Mandel
(f. 1923), Sverige
"Nytorgsgatan 1". Signerad. Akvarell, bildmått: 42x30 cm, yttermått inklusive ram: 59x46 cm
Tomas Mandel, svensk bildkonstnär född 1923 .
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 25 september 2023
kl 20:19:25
400 kr
450 kr
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.100 kr
25 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm