KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7357451
nr 735 7451
Akvarell
Theodor Glasell (f. 1874), 'Bogsnans fäbodar' Stora Tuna, 36x50, signerad-39
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 januari 2012
kl 18:05:32
23/1 17:43:26