KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16259035

nr 1625 9035

Thage Nordholm

(1927-1990), Sverige

Signerad, familjeporträtt. Akvarell, bildmått: 36x30 cm, yttermått inklusive ram: 49x44 cm

Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.

Utrop:

500 kr

måndag 3 juni 2024
kl 20:58:46

Thage Nordholm

Läs mer om Thage Nordholm