KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14676467

nr 1467 6467

Sverre Erixson

(f. 1932), Sverige

Modell. Signerad, daterad -83. Akvarell, bildmått: 31x25, yttermått inklusive ram: 46x40 cm

Sverre Erixson, svensk konstnär född 1932.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 maj 2022
kl 18:22:24

16/5 18:15:41 1      Vinnande bud

Sverre Erixson

Läs mer om Sverre Erixson