KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12769260
nr 1276 9260
Sven Hempel
(1896-1944), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad 1941,20x25 cm
Sven Hempel, svensk målare född 1896, död 1944.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 september 2019
kl 19:19:27
23/9 15:12:45