KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12769260

nr 1276 9260

Sven Hempel

(1896-1944), Sverige

Akvarell, Signerad, daterad 1941,20x25 cm

Sven Hempel, svensk målare född 1896, död 1944.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 23 september 2019
kl 19:19:27

23/9 15:12:45 1      Vinnande bud

Sven Hempel

Läs mer om Sven Hempel