KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16416117
nr 1641 6117
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Komposition, monogramsignerad, daterad -60. Akvarell, bildmått: 15x19 cm, yttermått inklusive ram: 30x33 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 september 2024
kl 19:59:47
9/9 19:53:02
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström