KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7996055

nr 799 6055

Staffan Hallström

(1914-1976), Sverige

Akvarell, Staffan Hallström (1914-1976), 'Vedkorg', Signerad, -55, motivets mått: 18x33

Kondition: vikskada

Utrop:

3.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 17 december 2012

13/12 11:03:40 1      Vinnande bud
17/12 10:50:17 1      justering av budtak

  • Klassiska

Staffan Hallström

Läs mer om Staffan Hallström