KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9098394
nr 909 8394
Akvarell
2 st, Sophie Fahlborg, mytologiskt motiv, ca 12x16
Kondition: slitage
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 september 2014
kl 18:25:20
250 kr
200 kr