KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16292100
nr 1629 2100
Akvarell
Sonja Boström (1970). Signerad a tergo. Akvarell, bildmått: 42x30 cm, yttermått inklusive ram: 58x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 juni 2024
kl 19:49:23
100 kr
150 kr
200 kr
200 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer