KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 4776369
nr 477 6369
Akvarell
signerad Wagner, "Uppdragen båt" 26x34
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 juli 2007
kl 16:39:30
100 kr
200 kr
250 kr
200 kr