KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5427525

nr 542 7525

Virginia Larson

(1844-1893), Sverige

Akvarell, Signerad, Virginia Larsson, kyrkport, 35x28

måndag 22 september 2008
kl 16:47:04

Virginia Larson

Läs mer om Virginia Larson