KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10583583
nr 1058 3583
Akvarell
Signerad, vårvinter. 46x59
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 26 september 2016
kl 18:06:19
700 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr