KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8816257

nr 881 6257

Akvarell

signerad. , Soldat till häst, motivet: 41x35

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 17 mars 2014
kl 20:10:16