KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10357417
nr 1035 7417
Akvarell
, signerad, Skärgårds motiv, 25x44
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 maj 2016
kl 19:51:37
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr