KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11187767
nr 1118 7767
Akvarell
Signerad, 1893, pojkporträtt, 27x19
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 3 juli 2017
kl 19:25:07
1.100 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr