KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 3696200

nr 369 6200

Akvarell

signerad, Parismotiv, 23x29

Utrop:

100 kr

Såld:

700 kr

måndag 1 augusti 2005