KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5933090

nr 593 3090

Akvarell

signerad, Olofsborg, Finland, 18x37

Utrop:

100 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 10 augusti 2009
kl 19:57:31