KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17234196

nr 1723 4196

Akvarell

Signerad oa, 1985,39X23, akvarell, yttermått inklusive ram: 41X26 cm

Utrop:

300 kr

måndag 15 september 2025
kl 19:46:50